جمعه , 17 آذر 1402

ساعت اجرای طرح ترافیک تهران

ایسنا:با شیوع کرونا در تهران، ساعت طرح ترافیک دستخوش تغییرات بسیاری شده و حتی مدت‌ها نیز اجرای آن متوقف شد.

با فروکش شدن کرونا در سال‌جاری نیز در نهایت ساعت پایان طرح ترافیک کاهش پیدا کرده و به ساعت 17 رسید.

 

زمان اجرای طرح

زمانی که پیش‌بینی می‌شد در نیمه اول سال ساعت اجرای آن افزایش هم پیدا کند، اما تاکنون خبری از این افزایش ساعت نشده و طرح ترافیک تهران از ساعت 6:30 صبح آغاز شده و تا 17 ادامه دارد.

 

سردار محمد حسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران و اینکه آیا پلیس موافق این ساعت است یا خیر؟ گفت:فعلا برنامه‌ای برای تغییر ساعت طرح ترافیک وجود ندارد و پلیس هم موافق ساعت اعلام شده است.

وی درباره اینکه آیا با توجه به وضعیت ترافیک ساعت 17 زمان مناسبی برای پایان طرح است، گفت:ما ضرورت نمی‌دانیم که این ساعت تغییر کند و نظراتمان را هم در این خصوص اعلام کرده‌ایم و اگر ضرورتی پیدا کند و نیاز به افزایش یا هرنوع تغییری در ساعات باشد، حتما آن را اعمال خواهیم کرد.

 

براساس اعلام شهرداری تهران در حال حاضر ساعت آغاز طرح 6:30 صبح بوده و پایان آن نیز ساعت 17 خواهد بود. همچنین ساکنان محدوده‌های ترافیکی می‌توانند تا قبل از ساعت 9 از یک‌بار خروج رایگان و بعد از ساعت 16 از یک‌بار ورود رایگان استفاده کنند.

امتیاز به این مطلب

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی دیده ها

ما در تیم تولید محتوای وب سایت دیده ها در تلاش هستیم تا بهترین، جدیدترین و مهمترین مطالب روزمره زندگی را برای شما عزیزان تهیه کنیم. با ما همراه باشید

همچنین ببینید

خودپرداز

سقف برداشت از خودپردازها 500 هزار تومان شد

سقف برداشت از خودپردازها 500 هزار تومان شد براساس اطلاعیه‌ای که تعدادی از بانک‌های دولتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سیزده =